| Ciinevaa a întrebat:

Pot sa-mi dau mumarul de telefon pe un site ca sa ma inscriu intr-un concurs linistit sau ar trebui sa am ceva temeri? In regulament scrie ca datele personale raman confidentiale.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca regulamentul concursului prevede asta si vrei sa te inscrii la acel concurs atunci esti obligat sa dai numarul de telefon, altfel nu vei fi inscris.
Si nu vad nici o primejdie ca dai numarul de telefon pentru concurs.

| Scorpiel a răspuns:

Eu as lua o cartela cu care sa ma inscriu in concurs, in felul asta nu as avea o pierdere mai mare de 5-6€.

| gratian a răspuns:

Da

| andreipuiu a răspuns:

Eu mi-am facut facebook folosind un numar de telefon. deci cred ca ar trebui sa stai calma