| Horodinca_Raluca_1983 a întrebat:

Primesc amenințări la domiciliu din partea membrilor fam. Tigoianu care sunt teroristi și amenință. Cum pot sa am și eu liniște la domiciliu fara sa am deranj din partea familiei lui și a prostituatelor, fiind cu un copil mai mic?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai probe poti sa le faci plangere penala pentru amenintare.

| JicaContra a răspuns:

Politie ai incercat?
sau crezi ca aici pe TPU e d-zeu si o sa vina si o sa iti faca un miracol mic

si, imi pare rau, daca problema e pe bune, raspunsul meu ramane ABSOLUT VALID... NU vad nici o solutie in afara de politie!

| Horodinca_Raluca_1983 explică (pentru JicaContra):

Mulțumesc pentru răspuns.

| JicaContra a răspuns (pentru Horodinca_Raluca_1983):

Cu placere, si imi pare rau ca ai asa o problema sad