| Mete0ra a întrebat:

S-a marit izolarea asta?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da man, au prelungit starea de urgenta, si faptul ca zboruri spre unele tari raman anulate in continuare (de ex spre si dinspre Anglia, Spania, Italia). Asta e toata prelungirea. Din moment ce au prelungit starea de urgenta e automat logic ca si carantina va dura tot pana in 15 mailaughing

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Au lungit-o au facut-o de 23 cm acum in curand o fac cat a lui lex steel
pentru. cine stie si cunoaste

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Doar de 23 cm? sad

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Wr3nch a răspuns:

Da, e prelungia pana in 15 mai.

| Mete0ra explică (pentru Wr3nch):

Aia stiam...

| Wr3nch a răspuns (pentru Mete0ra):

Pai ce intelegi tu prin marire boss? laughing

| Mete0ra explică (pentru Wr3nch):

Pai nu au zis astia la tv ma ca vor nu stiu ce sa prelugeasca?

| Mete0ra explică (pentru Wr3nch):

Aaaaaa

| Wr3nch a răspuns (pentru Mete0ra):

Da man, au prelungit starea de urgenta, si faptul ca zboruri spre unele tari raman anulate in continuare (de ex spre si dinspre Anglia, Spania, Italia). Asta e toata prelungirea. Din moment ce au prelungit starea de urgenta e automat logic ca si carantina va dura tot pana in 15 mailaughing

| StrongHeart a răspuns:

Esti inrolat?

| Mete0ra explică (pentru StrongHeart):

Nu da am auzit astia ca vor sa mareasca carantina.

| StrongHeart a răspuns (pentru Mete0ra):

Nu,era pentru Cristi intrebarea.Au prelungit cu o luna parca, guvernantii nostri iubiti.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru StrongHeart):

Nu