| lilskies a întrebat:

Salut, am carnet de serviciu, adică carnet de marinar și mai am un pașaport de marinar, se da atunci cand ei carnetul de serviciu. In acel pașaport am greșit numele mamei si al tatălui poveste lungă, se poate modifica?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate, anunti responsabilii care se ocupa cu eliberarea documentelor sa iti faca modificarile necesare

| lilskies explică:

Document de atestare se numește si am greșit numele părinților se poate modifica