| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Salut!
Am făcut un cont fals de Facebook și am vorbit cu diferite persoane.
Iar ele sau dus la poliție.
Poliția imi poate afla locația exactă de unde trimiteam mesajele?
Precizez ca am sters contul.

33 răspunsuri:
| GusticelMititel a răspuns:

Nu il mai speriati degeaba...

Voi va ganditi ca o persoana publica, de exemplu, care e urmarita de sute de mii de oameni, e injurata 24/7? Va dati seama cum ar fi sa mearga la politie toata lumea care e injurata pe net?
Ce credeti ca se intampla daca mergeti la politie pentru un motiv ca asta? Vine FBI-ul pentru voi si va ajuta sa il demascati pe Gigel de pe Facebook care v-a trimis mesaj cu "suji ****? laughing

| LoveSleep a răspuns:

Pompierii nu au scara pentru incendii și tu te aștepți sa aibă politia dispozitivul necesar să-ți găsească locația?
Nu exista asa ceva.
Și pistoalele probabil sunt de jucărie.
E România, stai liniștit.

| Ciorba_Giani_1997 a răspuns:

Salut, ce s-a intamplat pana la urma?