| florinrazvan a întrebat:

Salut,am permisul suspendat pentru viteza pe 90 de zile, astazi am dat examenul de reducere la 30 de zile si am promovat,acum trebuie sa trimit o cerere de reducere a perioadei,dar eu sunt din judetul Giurgiu examenul l-am dat la Giurgiu dar cererea nu o pot depune aici asa mi-au spus astazi la ghiseu,ci la politia care mi-a luat permisul adica Ilfov pentru ca m-au oprit in Bragadiru, am inteles ca o pot trimite online ca sa numai pierd inca o zi si multi nervi, stie cineva unde o pot trimite am cautat pe ipj ilfov dar nu am gasit nimic.Si acum nu stiu nici la ce sediu adica la politia din Bragadiru sau la sediul din Pipera ca acolo mai are ilfovul sediu, daca stie cineva va rog ajutati-ma. Multumesc!

1 răspuns:
| tdy a răspuns:

Cel mai simplu este sa le cauti un număr de telefon si sa le spui si daca nu de poate online poate reușești să trimiți prin posta acea foaie, asa cum ei ne trimit foile acasa prin posta pentru suspendare a permisului noi de ce sa nu putem trimite nu?