| eusebiu27 a întrebat:

Salutare TPU, mi-a fost suspendat permisul de conducere pe o perioada de 60 de zile,am susținut examenul de reducere a perioadei de suspendare și l-am promovat apoi am trimis documentele la sediul poliției rutiere pe raza căreia s-a petrecut fapta, întrebarea mea este cum pot afla dacă aceasta cerere s-a aprobat sau nu? Ofer funda

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Azi este sîmbătă, de luni incolo o vor inregistra este weekend sunt si ei liberi.

| Floryn9 a răspuns:

Salut! O sa te sune sau o să primești un email din partea lor.

| everything29 a răspuns:

Spaga e Sfanta