| Andreea202 a întrebat:

Am si eu nevoie de câteva rânduri convingător pentru un viitor primar al comunei mele pentru ca vreau să-l susțin. Dar nu stiu ce sa scriu mai exact. Multumesc!

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Pai de ce-l sustii daca nu esti capabil sa articulezi doua propozitii despre "meritele" lui?

| shu7e a răspuns:

Daca il votati pe el, prietenul meu care il sustin eu o sa primitii cate o galeata cu bunatati la sfarsitul mandatului, adica peste 4 ani cand o sa va ceara votul din nou.
Daca sunteti la fel de incompetenti ca mine ati putea intra in partudul lui ca el ne primeste
Ati vazut ca iarba e verde? asta dupa ce el a adus ploaia big grin
Nu mai stiu ce sa spun ca astia de pe TPU n-ai vrut sa ma ajute. Dar voi votati pentru noi, adica eu, prietenul meu si familiile noastre

| JicaContra a răspuns:

"o sa fie cinstit"
dar oricum nu o sa creada nimeni povesti vanatoresti!