| Love1D a întrebat:

Anul viitor voi la liceu si nu stiu la ce profil? Liceul in care vreau sa dau esti Cuza! Vreau pareri! Dau funda raspunsului cel mai bun si cel mai convingator

Răspuns Câştigător
| nick4u a răspuns:

Te sfatuiesc sa intri la profil economic, contabilitate... dupa 2 ani scapi de fizica, biologie si chimie si iti baga o gramada de materii de profil care sunt foarte usoare iar in legatura cu matematica faci 3 ore pe saptamana!winking bafta!

| andreirapid a răspuns (pentru nick4u):

Daca spui tu ca sunt usoare, ok laughing. Mie nu mi se parwinking!

4 răspunsuri:
| andreirapid a răspuns:

Buna, sunt vreo Elena Cuza si Alexandru Cuza! La care te referi? Sau Cuza din provincie big grin?

| Love1D explică (pentru andreirapid):

Alexandru Cuza din Ploiesti

| andreirapid a răspuns (pentru Love1D):

La asta nu ma bag, intr-adevar e bine pe profil economic/turism, dar in primul an, hai sa zicem 2. Dar in a 11 a si a 12 a daca nu inveti, nu iti place, nu ai nicio sansa happy! Eu sunt in Madgearu.