| CudiDaKid a întrebat:

Ne-a dat tema la romana sa ne descriem in cateva randuri si nu prea stiu ce sa scriu big grin. ce as putea sa scriu?thinking [Dau funda]

Răspuns Câştigător
| bkmad a răspuns:

Mie de exemp0lu nu-mi place sa ma descriu singura sau nu stiu cum sa ma descriu. asa ca ma regasesc in melodiile pe care le ascult. gandeste-te la melodia ta care iti place cel mai mult. uita-te la versuri ce reiese din ele. dragoste. etc si incerci sa te descrii. cum te simti tu cand asculti melodia. vesela: Sunt o pers energica. trista : ma intristez putin cam repede Rock :sunt nebuna de legat dar imi place asta. oricum. gandeste-te cum esti tu in viata de zi cu zi lucrurile pe care le faci te fac sa te descrii. parerea mea; d

1 răspuns:
| CrissDot a răspuns:

Sa te descri pe tine nu e asa greu pe bune eu as scrie cas cea mai tare in mai multe randurilaughingdar poti sa scrii despre ce iti place, ce hobbyuri ai si despre ce faci cel mai des sau stiu eu ce muzica iti place desi nu cred ca il/o intereseaza pe prof/a asta, dar merita incercat si sa te descri inseamna sa zici si cum aratibig grin. fundita?batting eyelashes