| nimicitorul a întrebat:

Am si eu o intrebare pot sa ma angajez cu 9 clase la KFC, Mc...sau lucrator comercial inKaufland, carrefourr sau imi trebuie neaparat 10 clase?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au pretentii la liceu, cu 10 clase poti intra ca sofer la firme de curierat e mult mai bine asa, si castigi mai mult decat 6 milioane amarate pe care ii castiga o cunostinta si baga 8 ore pe zi, ai radio in plus la volan.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic poti practic daca vei concura pe post cu unul care are diploma de bac probabil nu vei avea nicio sansa

| neutrino a răspuns:

Minim liceul.

| Jipa95 a răspuns:

Mi se pare ca nici macar nu iti trebuie scoala atata timp cat ai experinta in acel job. Mai bine te-ai duce si te-ai interesa.