| Cristeaovidiu69 a întrebat:

Salut, as dori niște exemple de teste psihologice pentru armată, pe site ul lor oficial nu găsesc și pe Facebook nu merge linkul!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Testele le vei vedea la fata locului. Nu le gasesti pe net.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai cauta ca nu sunt afisate.
Testele pishologice nu sunt afisate nicaieri, ca altfel te-ai duce cu lectia invatata si nu ar mai fii test corect si adevarat.

| Brizbriz a răspuns:

Lal, testele psihologice NU sunt la fel ca alea de la permisul de conducere, chiar daca le completezi, rezultatul trebuie interpretat de un specialist, nu exista raspunsuri corecte sau incorecte

in orice caz, dupa o intrebare ca asta, ma indoiesc, ca or sa te primeasca in armata, si ti-am scris si de ce...