| RoLucky a întrebat:

As dori niste informatii de la persosnele care au au sustinut de curand examenul de conducere la categoria E.
La sala sunt tot 26 de intrebari? sau doar 11?
tot la sala pica intrebari doar din cele 66 din carte? sau pica si din mecanica de la cat C/D.

Multumesc. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista categoria E, poate vrei sa dai pentru BE, CE, DE, etc. Oricum, uita-te la art.10 din ordinul MAI nr.268/2010 (il gasesti actualizat pe drpciv.ro) si afli exact cate intrebari se pun pentru categoria la care vrei sa dai si materia din care sunt intrebarile. Succes si numai bine!

| mgtow a răspuns:

La CE sunt aceleasi intrebari ca la C. Si in carte apar aceleasi intrebari ca la drpciv atat pentru C si CE inclusiv D, eu fac (c ce si d) si e floare la ureche asa ca vei primi tot 26 de intrebari numai ca va fi un chestionar diferit ca sunt o groaza pentru fiecare categorie care cuprind aceleasi intrebari puse in ordin aleatoriu.