| TheAlphaFemale a întrebat:

Care dintre voi a dat de curand examenul pentru permisul de conducere categoria B? Ce sfaturi imi puteti da? Saptamana viitoare trebuie sa dau sala si sunt un pachet de nervi si emotii

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am dat acum 2 zile examenu teoric pentru C si mi-a fost usor. Probabil am fost si cel mai iute ca l-am terminat in vreo 2 minute dar inainte sa ajungi la examinare sufla-ti in degetul gros al mainii si ai sa te relaxezi.

| WR104 a răspuns:

Sfatul meu e sa inveti.Succes.