| Mannysiea a întrebat:

Azi eram cu prietena mea in masina si eseam de la Kaufland. Acolo am asteptat sa treaca toti oamenii si am plecat. O baba a ramas in urma si prietena mea a pornit. Baba a pus mana pe masina si a inceput sa tipe sa chemam politia. Prietena mea avea oglinda sparta si eu am spus ca daca vine politia sa dam vina pe baba sa spunem ca ea a spart-o. Eu ma gandesc sa o reclamam pe baba si sa luam banii de la ea pentru oglinda. Ma enervat ca a strigat la noi. Credeti ca daca politia se uita pe camerele de supraveghere si vede ca prietena mea a stat pe trecerea de pietoni si a pornit inainte de a trece baba poate pati ceva?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te-ai gandit foarte prost, daca anunti politia prietena ta va fi amendata si amenda este mai mare decat pretul oglinzii. De asemenea ii va fi suspendat dreptul de a conduce pe o perioada de 30 de zile.