| anonimul0826 a întrebat:

Baieti azi nopate am visat ca fata pe care o plac a plecat pentru tot deauna din viata mea si eu nu i-am zis pana in acel moment ca o plac dar mai bine va zic cum era eu eram pe trecerea de pietoni si ea cu prietena ei mau asteptat eu am ramas pe loc nu ma mai puteam misca a venit o masin asi lea loat si nu le-am mai vazut niciodata ce credeti ca inseamna oare trebui sa-i spun sau are un alt intles visul

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Maşina aia reprezintă un alt băiat sau pur şi simplu o plecare. Oricum, nu trebuie să iei în seamă toate visele fiindcă ele nu devin realitate.

| BIS99 a răspuns:

Maşina reprezintă alt băiatwinking Oricum nu cred că visele pot deveni realitate laughing Poţi visa ce vrei tu rolling on the floor Eu visez că mă sărut cu fata pe care o plac dar nu s-a întâmplat niciodatăhee hee

| Anonima264 a răspuns:

Stai calm, estedoar un vis!
Desi daca simti nevoia poti sa iti faci curaj sa o intrebi pe fata care o placi dac vrea sa fie cu tine!

| LoLoEup a răspuns:

Mda si eu am visat cv asemanator : Fetei pe care o plac ii arsese blocu( ce sa ii faci e un vis) apoi eu eram pompier am stins focu asa bla bla bla si totu dupa s-a facut intr-un anime pervers laughing(serios)