| Supranume a întrebat:

Salut baieti si fete, sunt din Chisinau Moldova, cum as putea sa vin la cineva in vizita in Romania?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Dar eu, cum as putea veni la cineva in vizita in Zimbabwe? Simplu, daca cunosc pe cineva de acolo, ii dau telefon, il intreb daca pot sta la el cateva zile, iar daca acesta confirma, ma urc intr-un mijloc de transport si plec catre el. La fel poti sa faci si tu.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te sui in masina, tren, avion si vii

| OnuOnulică a răspuns:

Cu mașina.

| epurasu a răspuns:

Daca ai implinit varsta de 18 ani poti calatori, discuti cu persoana la care vrei sa vii si pornesti la drum.