| anonim_4396 a întrebat:

Chiar avem o tara frumoasa de care ar trebui sa fim mandri? Voi sunteti multumiti de tara voastra? de ce? Mai avem viitor, speranta? Daca nu ar fi fost comunismul, cum credeti ca ar fi aratat tara noastra?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

1. Da.Frumoasa dar nepromovata, ne exploatata.Frumusetile unei tari nu te pot face sa fii mandru in orice conditii. 2. Nu.De vina sunt cei care ne "guverneaza" foarte prost.3. Da.Chiar si speranta 4. Ca orice tara normala din restul Europei care nu a "beneficiat" de "experimentul" numit socialism si comunism.