| gabi10l12 a întrebat:

Salut! Dacă am card la BT(Banca Transilvania) trebuie să am activă opțiunea BT pay pentru a putea face plăți online să depun în anumite conturi sau să primesc bani pe card?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Trebuie sa ai activata una din aplicatiile create pentru telefon sau sa fie activat contul tau pentru accesul direct din browser, unde de asemenea poti transfera si face ce doresti, numai ca nu la fel de rapid ca pe mobil.Rezolvi asta mergand la banca, unde ti se explica ce si cum, in functie de preferinte.

| KovacsB a răspuns:

Trebuie sa ai BT24 sau NeoBT.
BT pay ajuta dar nu este esential.

| trophin a răspuns:

De ce nu mergi la bt si intrebi? nu iti da nimeni raspuns aici

| trophin a răspuns:

Aici sunt chestii de menstruatii, probleme de copii de clasa a cincea, ala de 13 ani vrei sa iti dea o explicatie tie?