| Liviu321 a întrebat:

Salut! Ieri am reusit sa obtin carnetul auto dar politistul a uitat sa-mi spuna cand si unde trebuie sa mi-l ridic. Imi puteti spune cand ma duc dupa carnet si unde?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa mergi nicaieri, primesti permisul prin posta, la domiciliul tau.

| eugenl a răspuns:

Ti-l trimite acasa prin posta

| OldSoul a răspuns:

Iti vine acasa in aproximativ 10 zile.
Sau daca nu iti vine il poti ridica de la serviciul de perimise, tot acolo unde tea programat la traseu, si unde ai sustinut proba teoretica.

| geani987 a răspuns:

Felicitari! Si eu am orasul pe data de 22.Carnetul o sa iti vine in 4/5 zile lucratoare la posta vei primi de la postarita o foaie cand vei avea pachetul cu permisul.Sa ai grija de ele si cu cat mai putine acidente adica deloc.