| hiroyoshi577 a întrebat:

In vara dau la Drept. In viitor vreau sa-mi fac tatuaje. E vreo lege care sa-mi interzica sa lucrez in domeniul justitiei daca am tatuaje?

Răspuns Câştigător
| Dblaj a răspuns:

Nu, bine-nteles ca nu este, aceeasi problema am avut-o si eu, si m-am gandit ca mai bine las naibii tatuajele la vedere ca poate ajung avocat si stii cum e romanu', asta ar fi cam singura problema, taica-miu e procuror la curte si are tatuaje la vedere, poarta sub roba tricouri cu mesaje indecente si nu are nicio problema, dar ca avocat e altceva.

1 răspuns:
| ShiAtat_Sara_1996 a răspuns:

Nu,nu este poți sa te faci ce vrei tu.