| Alin23214434432424 a întrebat:

O sa incep direct cu problema mea. In urma cu vreo 4 luni, am schimbat numele de Facebook. Iar dupa cateva zile, mi-a aparut acest mesaj,, Thank You
Unfortunately, you won't be able to access your account while we're reviewing these additional documents. We appreciate your patience, and we'll get back to you as soon as we can.
Log Out ". De 4 luni, vad doar asta. Tot ce pot face este sa dau click pe,, log out ". Va rog sa ma ajutati. Sa imi spuneti ce trebuie sa fac. Multumesc!

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Daca ti-ai pus numele Pornache Seful la femei, stie Facebook-ul ce stie

| Zaygon a răspuns:

Cred ca trebuie sa le trimiti o copie dupa un act oficial sa vada ca tu esti(buletin, permis auto). Un prieten a patit ceva asemanator si dupa ce le-a trimis un scan dupa permis i-a deblocat contul.

| IonuţR1995 a răspuns:

Eu am patit asta, si nu ma lasa sa intru pana nu schimbam numele. Aveam doar un nume, nu 2.