| Marius8987 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac azi cand am intrat pe facebook nu am stat mai mult de o jumatate de ora si apoi mi-a aparut asta :
Your account has been locked because we need to verify your information. Please complete the form below within 14 days to regain access to your account. Please keep in mind that you won’t be able to log into your account without completing these steps.

1 răspuns:
| maria14142 a răspuns:

Trebuie sa iti verifice informatile pe care le-ai dat, cele de pe cont etc.Completeaza formularul pe care ti-l dau ei! Dupa asta poate o sa-ti dea mai multe detalii!