| mario200234567890 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma sa-mi repar contul de facebook. Cand ma loghez imi scrie Unfortunately, you won't be able to access your account while we're reviewing these additional documents. We appreciate your patience, and we'll get back to you as soon as we can. Ce trebuie sa fac sa-mi repar contul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este vorba despre niste documente pe care probabil ai trimis la Facebook, iar ei trebuie sa verifice. Scrie ca revin din nou la tine in cel mai scurt timp. Accesul este momentan blocat. Ce sa faci, decat sa astepti.

| radummm a răspuns:

Cineva ti a raportat contul ca fii abuziv, momentan iti este blocat pana vor investiga sa vada