| LiviuRobertVija a întrebat:

Salut, sunt elev in clasa a 11a si azi tocmai ce m-am angajat, at last straight face... Azi cand vorbeam cu ceilalti candidati unul dintre ei mi-a spus ca abonamentele la ratb si metrorex se pot deconta la primaria de care fac parte, in cazul meu primaria sectorului 3. este adevarat, imi pot lua banutii inapoi? Si daca da a mai facut cineva asta sau stie cum se face?

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Am sa ma interesez, dar pot sa-ti zic doar ca firma care te-a angajat castiga daca te deconteaza. Cere-le lor intai, sugerandu-le ca te poti adresa primariei, dar cu respect.