| CristianTK a întrebat:

Am fost astăzi cu tramvaiul, împreună cu un prieten, (merg de câteva ori pe an, doar dacă am nevoie să ajung repede) și au venit controlorii. Am stat liniștit pe scaun, știind că am plătit, dar când au verificat cardul mi-au zis că este validat doar o singură dată. Problema stă în felul următor: am urcat în tramvai, am apăsat pe butonul 2 și am validat cardul. O doamnă m-a văzut că am apăsat pe butonul 2 și am validat o singură dată și mi-a zis să repet, asă că am apăsat iar 2 și am validat. De fiecare dată s-a auzit acel bipăit.
La început aveam 41 de lei pe card, iar controlorul mi-a zis că am 35 de lei acum și că am validat o singură dată. I-am dat pe moment 50 de lei, deoarece mă grăbeam și nu am vrut să mă "țigănesc" cu el.
Pot să-mi recuperez banii cumva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca se mai poate, chiar prin plata amenzii ai recunoscut ca esti vinovat.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Visezi!