| mordrok a întrebat:

Am si eu o nelamurire...am avut un accident in bucuresti..am avut dosar deschis la udriste.iar acum cand se apropie data in care se termina suspendarea de 90 de zile..nu stiu exact de unde sa imi ridic permisul.Mentionez ca eu sunt din ilfov..Multi prieteni mi-au spsus ca trebuie sa il ridic de la politia ilfov..de pe str. Fabrica de glucoza..altii ca de la udriste..Ma puteti ajuta cu un sfat? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Permisul a fost trimis organului care l-a eliberat, asa ca daca l-a eliberat Ilfovul de acolo trebuie sa-l ridici.