| ihategipsy a întrebat:

Salut, aseara am fost oprit de politia ilfov si mi s-a retinut talonul,pentru ca mi-a expirat asigurarea, mi-au spus sa ma duc in 5 zile cu asigurarea sa imi ridic talonul de la ilfov. Unde Ilfov la pipera drpciv, sau in alta parte?

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Da telefoane la drpciv, la Inspectoratul Politiei, si sa te lamureasca. Ca sa nu ai dubii sau sa alergi degeaba. Dar sper ca ai luat la control legitimatia celui care ti-a retinut talonul.
Oricum -bafta! Da telefoane si informeaza-te pe cat posibil.Nu alerga degeaba.