| Andrei73802717159 a întrebat:

Ati auzit ca se redeschid scolile pe 1 iunie?
Dar, din cate am inteles doar cei care au de dat examene si bacul.
Cu noi astia care nu avem de dat nimic ne intoarcem tot de pe 1 iunie?
Sau cum se procedeaza?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In Romania scolile nu se redeschid si cursurile nu incep pe 1 iunie. Doar elevii din clasele terminale (cl.VIII la gimnaziu si clasele XII/XIII la liceu) pot merge la pregatire pentru examenul de evaluare nationala si examenul de bacalaureat, in perioada 2-12 iunie si numai daca vor.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai asculta stirile cauta pe internet ca nici noi nu stim.