| AlexBmxRider a întrebat:

Daca pun pe fundalul unui clip o melodia ....mai exact o melodie cu care vine windows credeti ca e ilegal? Adica melodia aceia cu care vine windows-ul are drepturi de autor?
Multumesc anticipat...Dau funda cui ma ajuta cel mai mult!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asupra acelor melodii din Music firma Microsoft detine drepturile de folosire. Pentru a afla daca poti sa folosesti o melodie ar trebui sa le scrii si sa-i intrebi.

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca are.Atata timp cat exista un autor exista si drepturi.

| eaglewatch01 a răspuns:

Normal ca au drept de autor asupra melodiilor pe care le pun in program.