| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai este Mihai Gainusa la " Cronica Carcostasilor "? Care este motivul?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-a spus prea multe. A zis ca dupa 14 ani de munca n-a fost apreciat si viziunea lui este diferita de a lui Huidu.

| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca nu il mai suporta pe Huidu. Ca si mine, dealtfel.

| aumih16 a răspuns:

Nu stiu si nici nu vreau sa comentez prea mult despre treaba asta lui serban huidu ii este foarte greu sa numai fie prezentator stiu ca ii pare rau de ce s-a intamplat si atunci la ski dar si atunci cand a omorat pe oamenii aia nu cred ca nu regreta dar accidente de astea se intampla si cum la noi justitia e oarba atunci el a scapat nu stiu daca face fericit pe cineva ca a omorat acei oameni si intra la puscarie o sa ii fie foarte greu poate o sa si planga si nu vreau sa il vad plangand cat despre mihai gainusa chiar imi pare rau ca a renuntat asa usor doar pentru ca serban huidu nu l-a apreciat suficient iar asta cu viziunea e firesc la el e alt om are alte gusturi cand vine vorba de comedie asta este eu oricum ii urez succes in continuare la tvr 1 la emisiunea stirile de maine chiar daca emisiunea lui inca nu starneste suficient pofta de ras a telespectatorilor eu m-am uitat de curiozitate si sincer nu mi-a placut deloc si nu e bine ca o face singur emisiunea sa isi i-a o asistenta ceva sa il ajute cu toate cele sa nu faca totul singur asa cat despre cronica carcotasilor eu zic spun ca inca face oamenii sa rada in formula codrut keghes ioana petric si serban huidu pe mine nu ma deranjeaza asa mult chiar imi place emisiunea si nu este adevarat ca s-au smecherit golanit fara mihai gainusa nu e adevarat el e fraier ca a plecat nu stie ce a pierdut plus ca s-a luat si de florin calinescu omul de la care a mancat o paine acum il injura il scuipa nu e frumos uita ca florin calinescu l-a ajutat pe mihai gainusa enorm in cariera dar asta este el ce imi pare rau cel mai rau ca ar putea sa se impace cu serban huidu dar nu vrea ei nu sunt barbati sunt femei numai femeile se cearta mult si se impaca greu dar barbatii nu fac asa ei gasesc solutii se impaca merg mai departe am impresia ca mihai gainusa il injura si il scuipa si pe serban huidu cum de altfel i-a facut si lui florin calinescu dar lasa ca si el poate sa ii arunce cuvintele grele lui mihai gainusa

| aumih16 a răspuns:

Si totusi cronica carcotasilor in procent de 100% e emisiunea lui serban huidu pentru ca el a fost prezentator inca de la inceput mihai gainusa a venit dupa aceea la cronica carcotasilor cei mai vechi fiind mistretu pustiu pentru ca codrut keghes a venit tarziu la cronica carcotasilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm. Adica nu stiu daca este plauzibila aceasta motivatie precum ca " nu-l mai suporta pe Huidu " sau " ca dupa 14 ani de Cronica Carcotasilor, nu il apreciaza nimeni "...

| emilitalia a răspuns:

Misu Gainusa, Dezbracatu si Mistretu vor cladi o noua echipa in cadrul Prima TV, care va produce o emisiune mult mai apropiata de viziunea lor asupra unui show de televiziune!