| Oaniiixd a întrebat:

Doresc sa va intreb in ce cazuri se poate lua legatura cu opc-ul? Tatal meu a lucrat la CFR mai bine de zece ani, iar intr-un timp cei de la el din "grupa" nu au primit niste prime sau cadouri, ma rog, si i-au dat in judecata pe cei de la CFR si au castigat, ca urmare trebuiau sa primeasca niste bani. Toti din grupa tatalui meu au primit acei bani in afara de tata. Cand a sunat acuma cateva zile, doamna de la birou CFR MARFA BRASOV a spus ca are nevoie de un cont bancar si ii va vira bani, bine, zis si facut, dar azi cand a sunat sa vada de ce nu ii intra banii, aceeasi persoana i-a spus ca el nu apare pe nu stiu eu ce lista si ca nu va primi acei bani, dar de ce nu a spus... Ce e de facut? Va rog sa ma ajutati! puppy dog eyes

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca are hotarare judecatoreasca si aceasta nu este executata de cei de la CFR poate sa ceara executarea silita, adresandu-se unui executor judecatoresc.