| Gmcc a întrebat:

Intr-o luna o sa-mi trec masina pe numele meu si o sa-mi pun numere preferentiale! Problema este urmatoarea pentru ca am vazut multe in orasul meu cu litere la fel mai putin primele doua cifre! Intrebarea este daca pot sa merg mai inainte sa intreb acolo ce variante sunt disponibile!

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Astia spun ca poti verifica tu online http://www.smalive.com/......tiale.html
inainte nu poti verifica, pentru numere preferentiale trebuie sa platesti si daca tu intrebi si pana te duci sa le iei nu mai gasesti ce faci? Oricum, la inmatriculare trebuie sa te duci cu 3 variate pregatite, daca nu e disponibila iti spun si daca nu e niciuna iti pot spune ei uite ca e liber cutare

| Edamstar a răspuns:

Nu trebuie sa-l intrebi ii spui cum vrei sa fie si el iti spune daca sunt disponibile.Bafta