| MihaiKJL a întrebat:

Vreau sa imi deschid in site unde sa iti poti descarca orice melodie doresti direct pe telefon / calculator fara a mai intra pe alte 10 de site-uri pentru asta si desigur gratis. Initial l-am facut pentru mine ca nu gaseam nici un site de acest gen dar l-am dat la niste prieteni si am primit numai recenzii pozitive si multumiri.

Acesta este siteul: http://mzone.site90.com/

Momentan este pe un host free si as dori sa il fac calumea.

Am doar o singura intrebare cat de legala este treaba asta?
Tin sa mentionez ca folosesc motorul de cautare youtube.

Am mai vazut si alte site-uri gen mp3 convertere pentru youtube care functioneaza fara nici o problema dar as vrea sa stiu sigur...

Multumesc!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ma gandesc ca nu ai drepturi de autor/folosire/difuzare asupra melodiilor respective, asa ca treaba nu este legala.

| MihaiKJL explică (pentru Ioandelasal):

Da frate dar uite de exemplu acest site: http://www.flvto.com/

E cam aceeasi treaba si vad ca functioneaza fara probleme. Plus de asta eu nu difusez nici o melodie direct pe site. Dau direct linkul de download si e propria raspundere a utilizatorului la asta ma refer.

| Ioandelasal a răspuns (pentru MihaiKJL):

N-ai spus asta de la inceput, reciteste-ti intrebarea. Link-uri poti sa postezi fara probleme, doar ca vei face ceea ce ai spus ca fac altii, cel care vrea sa descarce va trebui sa intre pe site-ul de la care ai dat link-ul.

| doctorandus a răspuns:

Linkurile catre websiteuri pirat sunt ilegale.