| Shin0bi a întrebat:

Vreau sa stiu,daca plec in Anglia,pot sa dau de permis acolo,la ei, sau trebuie sa ma intorc aici sa dau de permis auto?

Răspuns Câştigător
| Mihail_Alecsandru_1996 a răspuns:

Poti da...doar daca ai unde sa stai..cineva din casa respectiva unde vei sta sa iti treaca o factura pe numele tau
iar cu factura respectiva iti faci dosarul.e grea scoala de soferi in uk.30 si ceva sau 40 si ceva de intrebari plus vreo 500 de lire scoala. Take care

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca stai legal in Anglia poti obtine permisul acolo, daca nu stai legal atunci il poti obtine doar in Romania.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Poti sa dai unde vrei, cu conditia sa stai legal undeva. Daca stai legal aici, dai aici, daca stai legal acolo, dai acolo.