| Alexutzusmen a întrebat:

Salut! Trebuie sa imi iau dosarul de la scoala de soferi. Pentru a da sala, trebuie sa fac programare pentru verificare dosar si ma reprogrameaza sau dau sala in ziua in care verific dosarul?
In Bucuresti.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este necesara o programare separata pentru verificarea dosarului ci doar o programare pentru sustinerea probei teoretice si atunci iti va fi verificat si dosarul.
De altfel scoala de conducere ar trebui sa te programeze pentru aceasta.