| halbesandrei a întrebat:

Buna.

Mi-am înregistrat dosarul la poliție pentru școala de șoferi, am fost de am dat sala dar trebuia sa revin peste 16 zile. Dacă doresc sa mai dau sala cum se procedează? Necesita programare? Dacă da, va rog sa ma ajutați cum trebuie făcută una.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Revii peste 16 zile cum ti s-a spus si atunci faci o alta programare. Intre timp, pui mana serios pe legislatia rutirea si inveti legile.

| halbesandrei explică (pentru Violleta2022):

Chestia este ca au trecut acele 16 zile. Și presupun ca acum trebuie sa îmi fac programare online.

| Violleta2022 a răspuns (pentru halbesandrei):

Sigur, incearca online daca poti si te descurci, daca nu, da o fuga pana la centru de Politie respectiv si fa-l pe viu.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Practic, după cele 16 zile, ar trebuie sa te reprogramezi. Teoretic, știu pe cineva care la fel ca tine, s-a dus fara reprogramare după cele 16 zile și a putut să susțină examenul (acest cineva are ceva pile printre domnii de acolo). Poți încerca și tu, poate vei avea noroc daca nu, te reprogramezi.