| anonim_4396 a întrebat:

Voiam sa va intreb daca din punct de vedere legal este corect sa iei jocuri gratuite de pe internet desi ele pe android sunt cu bani. Mercy.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca pe internet sunt gratuite este legal sa le descarci si sa le folosesti personal.
De regula nu este legal sa le comercializezi.

1 răspuns:
| Ađrian90 a răspuns:

Îţi dai seama că nimeni nu o să se uite la tine în telefon să vadă dacă ţi-ai cumpărat Candy Crush-ul sau nu(doar un exemplu, ştiu că nu e cu bani)... Probabil nu e legal, dar nu cred că o să-ţi facă nimeni nimic rolling on the floor) Spor