| Username9009 a întrebat:

Salut, vreau sa deschid un canal de Youtube gen sa pun muzica pe părți din filme, am voie sa fac asta? Adică când voi activa generarea de bani nu îmi va spune nimic? Gen drepturi de autor, sau asta este doar de pe contentul de pe YouTube?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod legal nu ai dreptul sa folosesti continut aflat sub protectia drepturilor de autor sau conexe.
Pe YouTube exista continut liber, acesta poate fi folosit fara nici o problema.

| Eusuntcelmaitare1236584847498473838383773 a răspuns:

Ladies and gentlemen, we got him!