| AlexanderAlex1 a întrebat:

Vreau sa raspunda doar cei care stiu sigur.
Daca am tatuaj pe antebrat pot sa intru in jandarmerie sau in politie?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti intra, daca tatuajul nu este vizibil cand esti imbracat.

4 răspunsuri:
| Razvan9023 a răspuns:

Ceau AlexanderAlex1. Imi pare rau pentru tine, dar nu poti intra la jandarmerie sau politie, pentru ca tatuajul e vizibil.

| AlexanderAlex1 explică (pentru Razvan9023):

Nu mi-am facut inca, am 16 ani, dar as vrea sa imi fac unu peste un an

| Razvan9023 a răspuns (pentru AlexanderAlex1):

Aaaaa..Atunci nu ti-l fa daca vrei sa mergi la politie sau jandarmerie. Sau daca vrei neaparat sa iti faci tatuaj, fa-l pe spate, pe picior, sau unde sa fie acoperit de uniforma.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Eu stiu ca nu ai voie sa il ai undeva unde sa fie vizibil, trebuie sa fie acoperit de uniforma.