| AlexandruEnache1 a întrebat:

Salut, vreau să știu dacă pot plăti asigurarea medicală din București (menționez ca sunt din Slatina, Olt) și nu vreau să bat drumul până in Slatina ca e mult de mers dus-întors și nu vreau sa fac drumul degeaba

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci cont pe ghiseul.ro si platesti acolo dupa ce depui la anaf declaratia unica pentru a plati CASS. Asta presupunand ca nu ai venituri si vrei sa platesti asigurarea medicala si asta ai vrut sa intrebi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să o plătești trebuie să ai un contract cu CASS.