| stefangeles a întrebat:

Daca cineva ar plati drumul pana la Bucuresti cati dintr-e cei de aici s-ar duce sa protesteze bazaconiile conducerii?

Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

M-as duce la Bucuresti si fara sa imi plateasca drumul careva... dar nu m-as duce sa portestez... m-as duce pentru alttceva.Pastrez pentru mine ca ar insemna sa instig lumea la violenta si dezordine.

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer stau ff aproape de Buc.am si bilete resuse dar nu mas duce decit sa i trag in teapa pe toti ca ne taie pensiile si reduc copiilor salariile le as lua tot ce au furat ca sigur ar iesi tara din criza.

| luiza a răspuns:

Putini, cei din capitala si de prin preajma, ca nu ar avea bani de bilete daca stau departe, ca de aia se duc sa protesteze ca nu au bani suficienti nici traiului zilnic, da sa se plimbe pana la Bucuresti.

| stefangeles explică:

Madah cum credeam vom muri dracu in propria noastra mizerie, nici macar curaj nu mai exista asa de demoralizati sunt romani taica-miu are 9 gloane in pistol prea putine din nefericire. Condoleante celor ce traiesc in romania din partea mea /\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca majoritatea.In nici un caz cei tineri de aici.Cineva (Biscuit, daca nu mai insel)intreba cat lapte poate pune intr-o cada de baie.Il vezi pe ala sa se duca sa isi piarda timpul pe acolo? Daca ajunge totusi isi va da seama ca nu stie de ce s-a dus.

| miss_2845 a răspuns:

hee heeNu m`as duce ca ma bate soarele in caphee hee
rolling on the floor