| Gabi1116 a întrebat:

Zilele trecute am fost la un consultant si m-am înscris într-un proiect de fonduri nerambursabile. Eu in prezent sunt la facultate si primesc o bursă socială și nu stiu exact daca cumva poate sa imi afecteze bursa acel proiect, se poate sa o pierd?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca familia ta, impreuna cu venitul tau, obtine venit lunar peste suma prevazuta pentru bursa sociala atunci o vei pierde.

| Gabi1116 explică (pentru Ioandelasal):

Faza este ca nu o sa primesc niciun venit, doar o singura data cand consultantul termina proiectul de facut si vrea sa vanda firma si o parte din suma imi vine si mie. Astea sunt detaliile pe care le stiu

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Gabi1116):

Atunci nu este nici o problema.

| Gabi1116 explică (pentru Ioandelasal):

Crede-ti ca este o problema daca am dat datele de pe buletin pentru acest proiect?
Le am scrise pe contract, dar cred ca si consultantul are o copie la el.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Gabi1116):

Ti-am spus ca nu este nici o problema.