| Ionalin99999 a întrebat:

Există riscul sa pierd bursa sociala daca am prea multe absenţe? Menţionez faptul ca sunt la facultate nu la liceu.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Atunci bursa nu este conditionata de absente, daca ar fi ar scrie in regulament.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta depinde de Regulamentul de acordare a burselor din facultatea ta, asa ca intereseaza-te la facultate si citeste regulamentul, fiecare facultate poate avea un regulament propriu sau exista un regulament al universitatii din care face parte facultatea ta.

| Ionalin99999 explică (pentru Ioandelasal):

In regulament nu scrie nimic de absenţe scrie doar de numarul minim de credite necesar pentru acordare

| Ioandelasal a răspuns (pentru Ionalin99999):

Atunci bursa nu este conditionata de absente, daca ar fi ar scrie in regulament.