| VasileTiganas a întrebat:

Buna,la inceputul verii mi s-a blocat contul de Facebook deoarece am primit report-uri si a trebuit sa-mi confirm identitatea.

Am trimis poza cu buletinul meu si si acum imi zicebig grinin păcate, nu îți vei putea accesa contul cât timp revizuim aceste documente noi. Apreciem răbdarea ta și te vom contacta în cel mai scurt timp.

Mai pot face ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa aștepți ceva timp ca sa analizeze cererea. Durează maximum 48 ore. Cel puțin in jur de 200 de persoane lucrează la acest departament. Mie in câteva minute mi s-a răspuns pentru Administrarea Reclamelor/Promote happy

Mai mult decât sigur îți vor debloca contul. Nu este in avantajul lor sa dezactiveze vreun cont.

Mult succes! Funda?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Nup.