| Mihaimihai1234 a întrebat:

Salutare, cine ma poate ajuta va rog mult din suflet, am obtinut azi redobandirea pentru permisul auto care mi-a fost restituit cu 13/15 ADMIS si domnisoara polist de la ghiseu mi-a spus sa trimit un e-mail cu CEREREA de reducere a perioadei de suspendare + buletin, am completat tot dar nu merge adresa de e-mail, ma poate ajuta cineva cu o idee (fara sa mai ma duc la Targoviste din nou)? Zona DB sunt la munca....cine ma poate ajuta cu o idee sau cu ceva..care a trecut prin asemenea perioada cu permise?

1 răspuns:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Prin posta sau curier rapid. Vezi daca este prioripost in localitate. Mai poti prin fax.