| ginoeugen23 a întrebat:

Salutare internatiune... am si eu o nelamurire ce acte sunt necesare pentru preschimbarea buletinului?(care expira acusi)
imi schimb si domiciliulsi ce taxe trebuie sa platesc,

Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Actul de propietate(daca nu esti propietar trebuie sa mearga propietarul cu tine sa iti faca intrarea in spatiu)buletinul vechi, certificat de nastere(de casatorie daca e cazul) iar taxele le gasesti la sectia de politie afisate.

| petre059 a răspuns (pentru petre059):

Mss,cand mai ai nevoie te ajut.

| ginoeugen23 explică (pentru petre059):

Am rezolvat ieri...happy nu a fost mare branzahappy ma mult a fost stresulbig grin

| petre059 a răspuns (pentru ginoeugen23):

Da pai acum au mai simplificat problema, inainte te duce-ai de cate 2-3 ori si stateai si la cozi de parca dadeau carne gratislaughing

| ginoeugen23 explică (pentru petre059):

Asa este... mai mult am stat la taxe si impozite... ca in rest de la depuis actele si pana sa faca poze nu au trecut decat vreo 10 minbig grin

5 răspunsuri:
| AlinutZzZ a răspuns:

Taxa de timbru, copie dupa actul de proprietate.