| StefanMadalin02 a întrebat:

Salutare, vreau să știu si eu care ar fi costurile pentru înscrierea la școala de soferi daca vreau sa fac o dată urmatoarele categorii B, BE, C1, C1E?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este practic imposibil sa faci in aceleasi timp toate categoriile de soferie, pentru ca necesita varste diferite, la unele experinta de sofat deja, samd.
Ia-le pe rand dupa ce te informezi local ce scoli de soferi sunt si ce tarife au, putand chiar sa primesti o reducere daca esti eligibil sa te inscrii mai mai multe cursuri, unul dupa altul.

| Mt34 a răspuns:

În jur de 1500-2000 roni, atât a costat la mine