| EdyMI a întrebat:

Salutare tuturor, am o întrebare pentru cei care au dat recent pentru permis..Cam la ce preț se ridică costurile pentru examen? De la acte la testarea psihologică și ce mai e nevoie. Și unde trebuie sa mă duc prima dată, la o școala de șoferi să-mi zică de ce am nevoie la dosar? Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, eu am platit 1.600 de lei doar scoala de soferi( conducere si legislatie), 50 lei a costat testarea psihologica si 70 lei analizele

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Prima data mergi la ce scoala de soferi crezi tu ca e mai buna, si intrebi acolo de ce ai nevoie pentru dosar, pentru inceput o sa faci analizele, psiho copie buletin etc, iar apoi vei incepe cu orele de pregatire teoretica si practica

| MJo a răspuns:

De la o firmă la alta. Găsești o ofertă convenabilă, iar apoi instructorul te va îndruma în toți pașii. Eu nu a trebuit să fac nimic de unul singur. Daca tot dai un ban, joacă'l?