| ClaUdYa_7551 a întrebat:

Se face greva sau nu? nu mai inteleg nimic

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se va face grevă generală în 31 mai a. c.
Pa, pa.

| ELD a răspuns:

Se aude ca dahappy ca pe 31 intra bugetarii in grevastraight face

| roxyema a răspuns:

Nu stiu de restul dar profii nu vor face grevabig grin

| vreaubebe a răspuns:

In 31 mai este anuntata grva generala a cadrelor didactice, deci, da se face

| kapetanos25 a răspuns:

Nu se mia face nimic. Ca nu acum in ultimele 3 saptamani sa faca greva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai oameni buni poate se va face greva dar anul nu-l vom repeta, profesorii vor doar sa ameninte cu repetarea anului scolar dar nu se va intampla asa ceva, asa ca nu va mai faceti griji pentru ca nici lor nu le convine sa repete materia:-p

| LoveMusic a răspuns:

Da.Pe 31 mai 2010 este grevă, profesorii vin la şcoală, dar noi rămânem acasă. Şi s-ar putea să luăm vacanţa şi mai repede. (Ce bine!)

| hugo a răspuns:

Pe data de 31 este greva generala,+luni nu se merge la scoala!

| aragon18 a răspuns:

Ce naiba va bucurati atat ca e posibil sa intram in greva? Nu cred ca intelegeti logica, daca intram in greva repetam anul acesta din nouwinking.
Eu nu cred ca se va mai face greva, pentru ca mai avem putin din anul scolar si nu are rost.

| .exe a răspuns:

Gresit se va face revolutie happy big grin